Liūtas 6

„HUMANIŠKAS HUMORISTAS"

Jų jausmai patys nuoširdžiausi. Labai ištikimi. Mėgsta dovanoti. Vadovaujasi riteriškais idealais. Nereiklūs kelionėms ir mėgsta pastovumą, namų židinį, geri kaip tėvai ir prižiūrėtojai, yra atsakingi.

Gyvenimu jie atrodo labai patenkinti ir nusiraminę. Ekstravertai ir skleidžiantys šilumą bei draugystę. Moka užkurti galingus emocijų užtaisus. Liūtiškas išdidumas būdingas ir jiems, tačiau kitais (savo gerovei padidinti) egocentriškai nesinaudoja. Varžydamiesi stengiasi pirmauti ir jiems  puikiai sekasi nugalėti.

Patenkinti savimi tampa tik sukūrę šeimą ir susilaukę krūvos vaikų. Labai gėrisi ir demonstruojasi savo atžalomis. Stengiasi būti patikimi, savo žavesį skleidžia lygiomis porcijomis visiems,  su kuriais bendrauja. Juose puikiai dera intelektualumas ir aistringos pagundos. Aplinkiniams jie labai patrauklūs ir geidžiami. Labai lengvai suranda santuokai partnerius, jų geidžia kaip medaus.

Aukšti idealai ir nuostatos ieško aristokratiškos natūros draugysčių. Jų švelnumas ir ryžtas dera su romantiška, žaisminga išraiška. Kai myli tai visa siela, protu ir širdimi. Nelaiko pykčio ir atleidžia. Konfliktinėse situacijose parodo ko yra verti. Viduje jie kaip naminiai gyvūnėliai, ieškantys šilumos ir jaukumo. Stengiasi sukurti kuo daugiau šypsenų aplink save. Dažnai tai ir pavyksta.

Geba gražiai ir nepastebimai pasišaipyti, sunaikinti kieno nors susikurtą iliuziją. Atsiprašo, kuomet įskaudina. Komedijų sritis jiems tinkamiausia. Tereikia išbandyti sceną ir prapliumpa talentų lietumi.

Dažnas iš jų įkuria savo įmonę. Patiekalai ir barai, pramogų sritis ir žmonių linksminimas traukia juos. Suteikus šansą kalbėti viešumoje, geba užvesti liaudį savo pasisakymais. Geri darbuotojai, nagrinėja eigą iki smulkmenų. Saugo namų židinį, pasikvietę svečių vistiek mieliau būna su šeima. Joje rūpinasi būtiniausiomis reikmėmis bei finansais. 

Fiziškai stiprūs, mąstantys, atjaučiantys ir visuomet pozityvūs. Kilnumo pripažinimo specialiai neieško. Svarbiausia draugų santykiai ir pagarba. Ilgai laukę savojo žmogaus, būtinai sulaukia. Tada tiesiog užburia meilės objektą. Daugiausia jėgų išleidžia lovoje. Visuomet išsiaiškina jei juos išduoda. Vaikams skiria daug dėmesio ir patys juos auklėja, neatleidžia pažeidus taisykles ir laikosi nustatytų bausmių. Dažnai su jais konkuruoja. Šeimoje kuria ir grubumą ir pasididžiavimo vertą bendravimą.

  • Rytis Saladžius
  • Robert De Niro
  • Alizee Jacotey
  • Aleksandras Diuma
  • Rolandas Paulauskas
  • Ben Affleck
  • Kevin Mitnick

© 2020 Paburk.lt