Plutono aspektai

Plutono ir Nodo sekstilis:
Jūs turite galimybes savo likimui būti įtakojamam per Krizių transformaciją
Plutono ir Šiaurinio Nodo sekstilis pasiūlo, kad problemos, kurias patiriate siedami su savo likimu, gali būti išspręstos per įžvalgas ir transformaciją, kuri yra sukuriama krizės būsenos metu. Krizė gali būti atšiauri arba tiktai trumpalaikio psichologinio atvejo, taip pat gali būti ir stresas, kuris ateina prieš suvokiant įžvalgas. Bet kokiame krizės lygyje, kurį patiriate, nemalonumų atoslūgis ypač per transformaciją ir savęs atradimą yra imanomas išjudinant jus link savo likimo supratimo. Šis palengvėjimas gali būti kažkoksai konkretus judėjimas arba gali būti jūsų krypties ar tikslo gyvenime supratimas ir realizavimas. Kartais krizė ir jos pasekmių sprendimai gali iš tiesų keisti gyvenima.
Kita dimensija simbolizuojama Plutono ir Šiaurinio Nodo sekstilio yra įgalinimas. Kuomet suvokiate kurioje kryptyje guli jūsų likimas, greičiausiai randate galimybes, kurios įgalina jus šį likimą pasiekti. Pats efektyviausias įgalinimas ateina iš jūsų jumyse, tačiau taip pag galite ieškoti link išorinių įgalinimo šaltinių, įtraukiančių galimybes stengtis kontroliuoti ir valdyti situacijas tam,kad įvykdytumėte savo likimą.
Kartais galite tapti savo likimo apsėsti. Tuomet galite ieškoti ir rasti galimybes pajudėti likimo link per brutualios jėgos treniruotes, gąsdinimus ar kitas priemones kurioms trūksta vientisumo. Sekstilis taip pat gali simbolizuoti kaip bebūtų, kad turite galimybes savo likime gilioms ir sudėtingoms vidinėms transformacijoms apsireikšti.
Jeigu tiek Plutonas ar Šiaurinis Nodas turi sunkių aspektų su kita planeta, sekstilis pasiūlo, kad jūs turite galimybių sumažinti stresą, siejamą su šiuo sunkiu aspektu. Ieškodami įžvalgos, praktikuodami teisumą ir vientisumą, tapdami įgalinti ir skleisdami savo magnetizmą ir charizmą galite apsirūpinti galimybėmis sumažinti stresą, sukuriamą sunkaus likimo ar kliūčių, kurios randasi kelyje, realizuojant savo likimą (kuomet sudėtingas aspektas siejamas su Šiauriniu Nodu). Dažnai, kai sunkus aspektas siejamas su Plutonu, likimo priėmimas ir atpažinimas, ar ryžtingų pastangų atlikimas, keliantis likimo progresą gali palengvinti pasipriešinimą ar intensyvias bei stresines situacijas.
Transcendentinis Potencialas
Galite suvokti transcendentinį Plutono ir Šiaurinio Nodo potencialą kuomet skinate galimybes, paveldėtas savo likime tam, kad siektumėte Visų Galių ir Meilės šaltinio, kuris slypi jumyse. Ar per gyvenimą keičiančias krizes, aštrias įžvalgas ar vienumos jausmus ir kartais kažko gyvenime trūkumą, esate apdovanoti reta galimybe transformuoti savo gyvenimą ir siekti aukščiausią likimą. Jeigu priimsite šią galimybę į savo širdį, ieškosite tokios Jėgos ir Tiesos, kuri jumyse guli. Rasdami tikrą tikslą šio žmogaus gyvenime, jūs suprantate, kad šio likimo siekimas yra raktas betkam kitam. Likimą vykdydami, durys, vedančios į galimybes patirti Tiesą ir susilieti su ta Jėga viduje, su tuo Vidiniu Šaltiniu, atsivers priešais jus ir jūs jas pereisite.
Nesaugumas
Jeigu vidumi jaučiatės nesaugūs, būsite nepasiruošę paaukoti savo Ego ir mirti naujam atgimimui. Jūs apleisite galimybes transformuoti save ir patirti aukštesnįjį likimą. Vietoj to, galite priimti egzistuojančias galimybes, kad vykdytumėte likimą tokiais būdais, kurie yra atitinkantys jūsų ego-prisirišimus. Ko gero jūs rasite savo likimą vaikydamiesi Jėgos, valdžios, kogero rasite jį vystydami savo seksualumą, kogero jūs tengi įvykdysite savo likimą per psichologines įžvalgas. Tai padarysite, tačiau pilno potencialo, koks galėtų būti jūsų likimas nepasieksite.

© 2020 Paburk.lt