Apie Būrimus Kortomis

"Gili galia vidinio suvokimo, kai veržiasi pasąmonės kriokliai, nors ardos branduoliai aplinkui, bet vėjas pučia į bures ramiai."

Daugeliui anksčiau ar vėliau iškyla klausimas, ar aplamaui galima pasitikėti internetiniais būrimais, kuomet kortas išmaišo ir išdėsto kompiuteriniai kodai. Mano atsakymas būtų labai racionalus ir paprastas. Geriau burti kaladėmis gyvai, ypač jeigu tai darote kitiems žmonėms, jiems kartu dalyvaujant. Taip yra ir profesionaliau ir kokybiškesnis rezultatas. Tačiau tam reikalui reikia būti paaukojus išties namažai lėšų, vien būrimo kortoms įsigyti, na ir aplamai mokėti jomis burti.

   Kada verta burtis internetu?
Daugeliui atrodantis nepatikimu būdas gali atnešti iš ties nemažai naudos ypač kol dar mokotės kortų reikšmių, toks būdas tinka kasdieniams klausimams klausti ar kuomet tiesiog norima pažinti kortų įvairovė o laiko, kad pradėti kortų dėliojimą namuose tiesiog nėra, arba kas nors neleidžia susitelkti į kortų dėstymą ant stalo, belieka įmanomas tiktais vidinis dėmesio sutelkimas.
   Žinoma tokie būrimai pritaikomi pagrinde sau ir jus liečiantiems dalykams. Globalūs klausimai ir kitus asmenis liečiantys klausimai geriau tagul būna buriami kortomis gyvai. Na o jūs jeigu esate pažengę, galite padėti perskaityti reikšmes ir kitų žmonių internetu ištrauktose kortose.

Dažniausiai pasitaikantys mitai apie būrimus

Dvasių apsėdimas

Image

Fantastinės Pasakos

Image

Šėtono išmislas

Image
Tai yra kone bene ryškiausi dvasinių judėjimų paskleisti mitai apie būrimus, kaip didžiulį blogį, kuris supainioja žmones ir prigrasina piktųjų dvasių ar energetinių darinių apsėdimu. Nesupratimas yra greitai linkęs apkaltinti darbo su pasąmone trūkumą o davatkiškas nusiteikimas tučtuojau pasmerkia savo nesugebėjimą mokytis simbolių skaitymo meno. O buria tai visi, skiriasi tik priemonės, tik štai bendravimo su simboliais ir parapsichologinių žinių nagrinėjimas panašus į klaidžiojimą labirinte, nesupratusįjį paklaidina, o šis tuojau puola kaltinti, nors pats atėjo nesuprasdamas kur.

Būrimai nežada jokio dvasinio išsivadavimo po mirties ir dirba su žmogiškojo gyvenimo dalimi, gamtos ciklais ir įvykiais laike. Tai veidrodis, kuris atspindi būrėjo ir klausiančiojo ryšyje užsimezgusią energiją kortose pateiktais vaizdiniais. Jeigu norite manyti, jog už kortos slypi nematomas sutvėrimas, kuris ją jums pakiša besistengdamas gauti iš jūsų sąmonės ar gyvybinių jėgų suformuodamas tam tikrą jūsų nuomonę, tai yra grynai jūsų tikėjimo reikalas. O patikėti galima išties daug kuo, ir įtikėti taip pat.

Yra žmonėms ateina aiškumas kai jų emocijos nurimsta nes daug meldžiasi, tuomet kaltina būrimus, jog jie netokie, kaip malda ir viskas kas su ezoterika yra susiję arba malda ir šventas darbas arba viskas yra tik egzoterika ir egzotinė magija o ne tikrumas. Tokiam mąstytojui turbūt niekuomet netenka keliauti į egzotines šalis, o bažnyčia yra pirmieji namai.

Nesinori skaldyti bendruomenių ar piršti savas tiesas, kiekvieno tai reikalai, kokiais mitais tiki, na o mes sakykime esame dailės kūrinių tyrinėtojai, kartais ir su jumoru ar žaisminga gaidele užsiimame būrimais, tarsi koks žurnalas pažindinamės su simboliais ir kokie žodžiai slypi už vaizdinių. Todėl atleiskite mums puolusiesiems piktųjų dvasių apsėstiesiems iliuzijose paskendusiems neišmanėliams, ir eikite savu keliu, nes šis veda tiesiai prie būrimų kortomis.
Visiems super galių ieškotojams DĖMESIO. Buriantis kortomis - Šėtono išmislu, jus gali apsėsti dvasios, o jūs pasinersite į visišką supratimo iliuziją apie tai, kas yra gyvenimas. Kitaip sakant daug dėmesio ir įspėjimų. Kažkaip taip turėtų atrodyti šūkis paremtas mitais apie būrimus žaidybinėmis, tarot ar lenormand kortomis.

Šiek tiek apie tai, kas randasi būrimo kortų dalyje

Būrimo kortų skiltis yra padalinta į dvi grupes. Nemokami būrimai ir Tarot klubas. Kiekviena iš jų pasižymi savitomis priemonėmis paburti.

Nemokami būrimai:

1

Orakulas

Senolis orakulas padeda klausimais prasidedančiais žodeliu ar... Tai pati populiariausia tinklapyje vieta , kur žmonės gauna greitus atsakymus į paprastus klausimus.
2

Madam Endora

Pasakiškais motyvais pavaizduoti kortų paveikslėliai, užburia romantiška nuotaika ir įkvepia svajoti. Jeigu jaučiate, jog gyvenime trūksta spalvų, arba tuoj tuoj pakilsite iš džiaugsmo į orą, Madam Endora kortomis lengvai atpažinsite erdvės, kurioje sklandote kryptį.
3

Krištolinis rutulys

Užduodamas klausimas ir spėjamas vaizdinys su trumpu atpasakojimu kas yra matyti. Buriama kaip ir iš arbatos tirščių, pagal susidariusias formas, na o rutulį pritaikėme vien dėl virtualios erdvės, kuri turi daugiau skaidrumo, o kiekvienas ekranas kristalų.
5

Lenormand Problemos ♂︎ ♄ tyrimas

8

Dvi planetos ir aspektas

9

Angelų kortos ☉☽ surasti laimę

10

Angelų ☉ ☽ Vidinei krypčiai

12

Mineralai Čakrose

13

Art Deco ♄ ☿ buitinio gyvenimo atvejai

14
15

♅ ♄ I Ching Hexagramos

17

Endora - ♂︎ ♆ Kur Ką Kuo Kaip

18

Pokalbyje su Angelų kortomis ☉ ⚶

19

Patarimai padėtyje ☉ ☿ Keltų Lenormand

23

Čigonų būrimai žaidybinėmis kortomis

24

Ozyrio keturios žaidybinės kortos

22

Santykių Orakulo kortos ♀ ☽

Tarot Klubas:

1

Didysis Kortynas

Čia buriama su visomis būrimo kortomis, kokios tik randasi tinklapyje. Jų yra virš 2000, todėl ieškantiems gilios prasmės vaizdinių bus ką veikti iki valios, norint atskleisti kortose pavaizduotas žinutes. Tačiau neišsigaskite iššūkio, atnaujinti tarot kortų reikšmių langai padės priimti nešamas žinutes kur kas paprasčiau.
2

Odino Runos

Kategoriškas ir itin konkrečias reikšmes turintis Odino runų būrimas, ne tik padės mokytis burti runomis, bet ir atskleis tiesą tokią nuogą, kokia ji yra, Bėda tik ta, jog tokius atsakymus yra nelengva priimti, tačiau viltis išlieka, jog sugebėsite į padėtį pažvelgti naujai, arba imti tikėtis iš savęs daugiau lankstumo, kadangi bus atvertas kietas įsikibimas ir kažko laikymasis.
3

Etteilla Alliette

Vienos iš senesnių būrimo kortų, įžymiojo Etteillos kortų meistro deka, kuris dirbo po slapyvardžiu Alliette. Tai ne tik vienas iš kultinių būrėjų istorijoje, bet tuo pačiu savo metu gamino ir platino Tarot kortų kalades,
4

Astrologinių ženklų kortos ☉ ♅

5

♆ Praeitis Dabartis Ateitis - Ozyrio

6

♃♅ Astro Maat - Sėkmės formulė

7

Medžių tarot

8

Trys tarot erdvės ♆ ♃

9

Keltų kryžius ♄ ☽ Victorian Romantic Tarot

10

Lenormand ☉ ♄ Klausimo rutuliojimas

11

Lenormand - Fatima ♂ ☽

12

Sibilla Della Zingara ♇

13

Lenormand ♃ ☉ Trys Eilės

14

Trys Akmenys ♃♅

15

☉ ♃ Dela Rocca - Metams į priekį

16

Laukinio miško tarot

17

Keltų kaimo Lenormand ♃ ☉ Su aspektais

18

Tarot "Elemental"

19

Green Witch Taro ♃ ♀︎

20

☉ ☋ Tarot Morgan Prisiminimai

21

Tarot Secret - ☽ ⚸ Pažvelgti į paslaptis

22

Akmenys, Skaičiai, Planetos, Žvėrys

23

Osho Dzen Tarot ♀︎ ☽

24

Madam Endora - ♃ ♆ Lyg pasakoje

25

Lenormand ♃ ♄ Gyvenimo atvejai

26

Lenormand ☿ ♂︎ Įvykiui

Prašau atkreipti dėmesį ir į tai, jog kortų aprašymas ir apipavidalinimas yra tvarkomas. Šiuo metu yra atnaujinami Tarot kortų aprašymai.
© 2020 Paburk.lt