Hipnozė atpainiojant mazgą

Vytinės juostos

Apsaugai, grožiui, sąmonei

Kaip tavo mintys liejasi su visuma? Tai ką suvoki, ima ir įvyksta. Tikra apvaizda aplankė susipainiojusias mintis. O ta ašarų pakalnė iš nesupratimo. Kodėl taip sunku likti nuošalėje? Visu ryškumu prožektorių šviesos ...

Aš kalnus nuversiu, tu tik paklausyk, jokie keliai nebaisūs, mano valanda išaušo, jokių daugiau savigydų tikėjimo savo sąmone ir viskas.
Apsaugok juosta tu mane nuo pikto ir duok man siūlų šiandien.

Image
Už viską labiausiai prašau, padėk nesusipainioti. Ne visos burtos buria. Kitos būna virkdo. Kaip ir kortas, reikia prakalbinti. Užtrunka.

Mano širdies ritmas šokinėja, kai tu pasisuki ir siūlas nenutrunka, įsistato ritmas ir eina. Laiko suradimas toks sudėtingas, ar dar turiu laiko išskristi.

Ar mano prote dar liko vietos raštui? O gal tik painiava ir margynė išlieta?

Ar sutiksiu savo galimybių ribas be apmaudo ir liūdesio, jog priešais mane siena, kurios įveikti taip paprastai negaliu? Plačiai užsimota, daug pamatyti, bet rankos nusvyra. Kas vertinga pradžioje, tik keletas lašų vidaus tikro ir istorija vėl perrašyta.

Deriname raštą

Image

Veriame siūlus

Image

Parenkame ataudą

Image

Vejame

Image
Image
Tie visi būrimai ir žinios nieko nereiškia, jeigu myli -nemyli, spjauna - bučiuoja, toliau lavonų skerdieną kerta tamsiosios magijos kraujo skoniu užburti. Žmonės, sąmonę naudokit, protai esat o ne žvėrys, pilvai tešlini pertekliaus susimąstykit. Laikas šis jau atveria kelius maitintis vien tik augalais, ir tai yra šviesus pasirinkimas, nuo kurio aplinka darosi švaresnė, protas skaidresnis o kūnas sveikesnis. Bet tai juk ne varžybos, mėsa ar augalai geriau. Tiesa tokia, jog kito smegenuočio valgymas - kanibalizmas, ir burtuose ir kur tik norite. Nors mes geri vieni kitiems ir įstatymo laikomės bei nekenkiam, palikim gyvius laukinei gamtai, ir patys augalais maitinkimės!

© 2020 Paburk.lt