Dievo Koronė

Image

IŠaušo toks laikas, kai pakilo vėjas, kad tuoj žemės nebeliks.

Image
Greta su žemės pusdieviais ėmė kalbėtis, jog reikia kažką daryti, antraip ateities nei jai, nei kitiems nebėra. Parašė laišką ir Kalėdų seneliui, ir kieno tik neprašė gėdos turėti dėl tokios netvarios ekonomikos ir žmonių pertekliaus sukeltos veiklos padarinių.

Abejojančių neliko, tiesiog visi pritarė, reikia priemonių rimtų ir CO2 emisijos kritimo drastiško, čia ir dabar.

Taip ir viskas tęsėsi kol neatėjo kalėdų metas, laikas paburti ...

Image
Image
Image
Image
Iš praeities sugrįžo Vangos siluetas ir pranašystės 2020 metams ėmė garsiau skambėt ore. Anuomet ji pasakė, kad: „Ekstremistai prieš europiečius panaudos visą cheminių ginklų arsenalą ir vėl atsinaujins senai pamiršta liga. Europos laukia invazija iš islamo."

(Tai čia tas cheminis ginklas panašiausiai matyti kaip chemtreilai, kuriuos remia visi tautiečiai skraidydami atostogų lėktuvais)
Image
Image
O Mehdi Ibrahim Waffa pridūrė, jog metus paženklins pasaulio ekonomikos krizė. Esą "ekonomikos problemos bus didelės. Azijos šalys sudarys galingą ekonominę sąjungą ir sukurs bendrą valiutą. Kinija klestės ir taps turtingiausia pasaulyje."

Pirmiausia matyti kad:

* Saulės užtemimas vyko antrą Kalėdų dieną. O tai savaime sustiprina negandų artėjimą visam ateinančiam pusmečiui į priekį. Kritinis taškas politikoje ir sistemos eigoje (Ožiaragis).
* Lilit yra labai arti Chirono ir eina į sąjungą su juo. Chironas yra gyduolis ir kitų slaugytojas, o Lilit - tai ateinanti juoda diena jiems. Laukiniai išbandymai.
* Pats užtemimas labai įtemptas, ypač Chironui kvadratūromis.

Užtemimo kosmograma:

Image

Tuomet prasidėjo skalambijimas - UŽKREČIAMA- PAVOJUS - MIRTIS

Ekonomikos kaip mat nebeliko. Nebereikia eiti niekam į darbus, išskyrus keletą gyvybiškai svarbiausių sričių ir visiems apmokamos Velykų atostogos išrašytos. Tai paėmė ir įvyko, žmonės sumažino co2 emisijas, tiesiog ėmė ir sustojo.
Krenta kaip lapai diedai ir kiti seniai pietų šalyse, o kitos valstybės jaudinas, jog tuoj pas juos įsimes užkratas ir paklos, išguldys tūkstančius. Valdžios vyrai žada, jog daugiau nei pusė persirgs modifikuotu gripu pavadinimu sars-covid-19.

Kur pažvelgsi, visur kaukių balius ...

Vanga kalbėjo apie seniai užmirštą ligą

Dar visai neseniai sklido kalbos, jog tirpstant ledynams atšils įvairiausi virusai ir ateis ligos, kurioms žmogus neprisitaikęs, bus išleistos kažkokios tai dujos ir panašiai.

Mano nuomonė yra linkusi tikėti sąmokslo teorijomis, jog virusas buvo sukurtas laboratorijoje ir užleistas kaip biologinis ginklas. Tačiau priežasčių, kodėl taip buvo padaryta, galima spėti ne vieną.

Užtikrinta informacija ta, jog ligos atėjimas praneša, kad žmogaus veikla iš tiesų yra jau pernelyg kenkėjiška ir reikalingas apsivalymas nuo perteklinės žmogaus veiklos padarinių, nugaišinant dalį populiacijos. 

Ar žemė, ar žmonės pasistengė kad taip būtų, faktas yra tas, jog taip yra.

Kai apsikreti utėlėm, kaip jas naikini? - Uždusini nuodais?

Image
Image
Dievo koronės virusas kerta per plaučių šakneles ir uždusina arba kitaip krauju paskandina žmogaus plaučių giliausius galiukus. Žmogus tiek kirto medžius, kol galiausiai atėjo liga, atimanti iš žmogaus orą. Kadangi gerosios utėlės daug skraidė ir mažai rūpinosi medžių apsauga, koronė nusprendė kirsti visiems per padalkus ir kaip reikiant supurtyti pirmiausia visus saulėtų kraštų ir komforto ištroškusius, tinginčius ginti savo kaimo medžius, nes nėra tam laiko, ar ne tas galvoj. 

Viso to pasekoje gavosi toksai užsidarymas savo kvadratinėse dėžutėse, kad nei į parką negali išeit. Baigės skraidymai, sėdėk ir mąstyk, gal susiprotėsi. Tik štai pasaulis, į kurį grįšime, jau bus kitoksai, kur vieni nuo kitų laikosi atstumo.
Tik štai jeigu dievo koronė neišmarins pakankamai - nesijaudinkime. Baltieji dievo angelai - lėktuvai, skraidina cisternas pilnas cheminio skysčio su metalais. Visi jie palengva gula prie žemės ir žmonės spėja gerokai jais pakvėpuoti. Nano dalelių bandomosios pelės sunkiai ir suvokia, kokių priemaišų susirinko savo nosimis ir burna, todėl dažnas kriokia ir spjaudosi skrepliais.

Ir juo daugiau lėktuvų danguje skrairo, tuo užkratui plisti ir atsinaujinti sąlygos palankesnės. Tad belieka įsirengti 5G antenas, su kuriomis pakaitinamos plaučiuose esančios dalelės, ir kas ten žino, kokios ligos iš viso to gausis, ar iki kiek nustekens nusilpęs imunitetas.

Arčiau dangaus

Myli - Nemyli, Purškia ar Skrenda?
Visai nenustebčiau, jog tie korona virusai pasirodytų esą plačiai pasklidę kaip koks gripas, ir būtų įjunginėjami naujausių technologijų pagalba, taip sukeliant valdomą pandemiją išmarinamų senukų sąskaita. Pasaulis dėl susiklosčiusios padėties tikrai priartėjo prie karinių struktūrų įtakos valstybių valdyme.
Image
Harpas jau senokai testavo, kaip paveikti orus, ir ne kartą teko matyti dirbtines audras. Na, o 5G interneto sistema sako veikia kaip lazeris dideliu diapazonu. Tokiu dideliu, jog gali keisti vandens struktūrą. O žmogus pilnas vendens, tai ir emocijos, ir kraujas. Vadinasi, galima paveikti ir emocinį intelektą, ir fizinę būklę, jeigu labai norima, ir tereikia, jog būtų pakankamai daug tų antenų. Dar aišku, kuo mažiau aukštų medžių antenų pralaidumui, nes anos tokios stiprios, jog turi arti viena kitos būti - kuo arčiau ir žmonių naikinimo planas eisis kaip iš pypkės. Kai reikės, įžiebs pyktį, baimę ar isterinę pandemiją.
Image
O prie viso to negandų paketo dabar ateina liūdniausia dalis. Trilijonai milijardai dolerių eurų ar kokios tik norite valiutos imama skolintis. Visi ant to skausmo pralobsime pasidalinę dar daugiau kapeikų, bet tie pinigėliai, kurie buvo sukaupti, praras savo vertę, nes prekes dalinsimės šiandien iš esamų atsargų. Prekių poreikiui augant, pinigų vertė ims nykti akyse ir visos tos paskolos bus padengtos žmonių esamomis santaupomis, ką jau kalbėti apie skolas, kurias visgi reikės grąžinti, bent jau palūkanas.

Taigi pagal eiliškumą spektaklyje matėte:

01
Greta veja iš kiemo ekonomikos skaudžius padarinius žemei ...
02
Pasirodo dievo koronė
03
Prisimename visas Vangas, burtininkus, astrologus, pranašus ir stebime, ką žvaigždės pranašavo
04
Stebime, kaip įsivažiuoja pasaulis į paniką, jog tuoj kojas pakratys ...
05
Nustoja skraidyti lėktuvai, Co2 ženkliai nukrito kartu su stojančia ekonomika
06
Didžioji dalis pasaulio žmonių save izoliavo sutartinai vienu metu į Velykų pasninką
07
Kepinamos 5G antenos masinei psichozei pseudopriešu patikėti, dievo koronė paplitusi tarp senukų netikėtai atneša mirtis, kiti smarkiai bijo sirgti, nusičiaudyti ar snarglėtis.
08
Pristatomas pasaulio gelbėjimo planas: "Mes paimsime tiek ir tiek pasaulio žmonių pinigų (prekės kurios sukurtos iki dabar ir ateityje) ir kaip reikia pa(si)dalinsime, tokiu būdu išliksite laimingi nieko neveikdami, o kažkas dirbs, kad jūs turėtumėte visų reikalingiausių produktų, ir bėda ta, kad skolintų dalykų nebūna, gali pasiskolinti tik raštelį, jog grąžinsi kažką iš ateities, bet iš esmės yra skolinamasi iš dabarties prekių ir paslaugų lauko, vadinasi, iš visų žmonių paimamas jų pinigų našumas, efektyvumas ir vertė, kai į rinką yra išleidžiama milijardai, trilijonai pinigų.

Tai štai, mielieji, ir priėjome pabaigą

kuri vadinasi 2020 02 22 bet nenusiminkime, nes dar laukia 2022 02 22, data su šešiais dvejetais

O dabar laukia nauja pradžia, nuo nulio

Pasidžiaukime už mūsų žemę, nors jai nuo to lengviau. Nebijokime virusų, jų aplink labai daug ir būtent šio užkrato, ir daugelis juo net nesusirgs, bet jie stengsis pramušti savo planus, todėl būkime sąmoningi dėl to, kas vyksta, ir išlikime pasirengę atremti ne tik virusus, bet ir visuotinį apiplėšimą, amžiaus ekonomines aferas, su kuriomis susiduriame jau šiandien.

Taip pat jums gali patikti šios susijusios nuorodos:

Dar šis bei tas

Bet cirkas visu tuo baigtis tiesiog dar negalėjo. Pandemija pavyko tik dalinai. ir karinis rėžimas įvestas kaip planuota - nebuvo. Tai kas gi pradėjo dėtis toliau nesunku atspėti. Uždusino prieš kameras policininkai juodį. Sulipo vaikam sėdintiem namie, kokia neteisybė ir visi į gatves pažiro protestuodami. Kur šauta, kur papjauta o kur padegta ir išplėšta. Ne visi nuo pandemijos pinigų gavo, bet per psichiką ir pinigus irto taip, kad vagystės ir plėšimai visgi įvedė karines pajėgas pačios Amerikos miestų žemėse.
Galiausiai tarpužtemiminiu metu, casaros pradžioje žaibas trenkė į amerikoje stovintį didžiausią obeliską. Kaip ženklą, jog civiliazcijos griūtis atėjo.

© 2020 Paburk.lt